ceny brylantow

barhana portal
Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Temat: Nasze Obrączki!
kasinka, gratuluje, podobaja mi sie Jesli chodzi o cene mojej to zaskocze was ale wcale nie placilismy duzo... Jesli chodzi o ceny brylantow - powiem w skrocie - moj PM prowadzil kiedys ksiegowosc bardzo duzej firmy jubilerskiej ktorej sklepy wszyscy znamy i ...60-70% ceny takiej bizuterii to marza.... Stad zdecydowalismy sie na sklep internetowy gdzie
Źródło: weseleforum.pl/viewtopic.php?t=159Temat: TRUPIARNIA
...dobry, święty towarzysz Lenin... (http://www.waligorski.art.pl/liryka.php ... &nazwa=512) No bo jak już pier... to na całego, co nie? Co się będziem pipać w szczypę... W temacie: tekst Chwina - bełkot o wyższym stopniu zabełcenia. Logika chyba chłopaka opuściła jeszcze zanim wymyślił tytuł tego, ehem, artykułu. Niech mu papier lekkim będzie. Garbatego, jak widać, nawet trumna nie wyprostuje. WiS: co do "uwętualnej przyszłej ceny brylantów" - nie wiem jaka będzie, ale być może pewną przesłanką do oszacowania może być dawny oświęcimski przelicznik: jeden złoty ząb =1 cebula (kurs mógł ulegać wahaniu w zależności od wielkości cebuli i podaży zębów). Opracowanie historyczne biografii dziadka Wojtka - pycha. Miód z boczkiem, normalnie. ;) pzdr, M.
Źródło: forum-subaru.pl/bb3/viewtopic.php?t=1018


Wątki
 • barhana portal
 • ceny oleju napędowego w polsce
 • ceny kursow prawa jazdy
 • ceny transakcyjne mieszkań w warszawie
 • Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


   
  Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

  Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.  Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © barhana portal